ورود ثبت

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

javanegolestan

برگزاری طرح سرباز مهارت دراستان گلستان

 به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی وامورجوانان استان ، نشست هماهنگی طرح سرباز مهارت (آموزش سربازان وظیفه) درمحل ساختمان معاونت فرهنگی وامورجوانان برگزار گردید.

مارزلو سرپرست معاونت فرهنگی وامورجوانان استان دراین زمینه گفت: این جلسه پیرو عقد تفاهم نامه همکاری بین وزارت ورزش وجوانان وجهاد دانشگاهی کشور مبنی برآموزش مهارتهای کسب وکار ،زندگی وفنی وحرفه ای به سربازان وظیفه دراستانها  برگزاروجهت هماهنگی واجرای این طرح اقدامات لازم دردستورکار قرارگرفت.

مارزلو افزود: دراین طرح 600نفر از سربازان وظیفه استان مهارتهای زندگی وکسب وکار رادرقالب طرح سرباز مهارت آموزش خواهند دید.

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های پیشگیری از مصرف مواد مخدردر معاونت فرهنگی و امور جوانان استان

  به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان ، جلسه هماهنگی برنامه های پیشگیری از مصرف مواد مخدر درمعاونت فرهنگی و امور جوانان استان در روز دوشنبه مورخ 14بهمن ماه برگزار گردید.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان استان در این زمینه گفت : این نشست با حضور کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش استان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار گردید.

مارزلو گفت : دراین جلسه پس از گفتگو و ارائه نظرات و پیشنهادات درمورد حضور ستاره های ورزشی در جمع نوجوانان و جوانان درمدارس و مسابقات ورزشی تصمیم گیری و مقرر گردید برگزار کنندگان مسابقات ورزشی ، طی تماس با ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها هماهنگی لازم جهت حضور ورزشکاران قهرمان و اخلاق مدار در جمع جوانان فراهم تا نکاتی از باب ترویج و گرایش به سمت ورزش و دوری جستن از مواد مخدر به آنها گوشزد شود.

مارزلو افزود: یکی از پیشنهادهای ارائه شده برگزاری همایشی با عنوان سفیران جوان از سوی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بود تا ورزشکاران با فلسفه حضور در جمع جوانان آشنایی بیشتری پیدا کنند.

شایان ذکر است در این جلسه تهیه کلیپ آموزشی از سوی شورای هماهنگی جهت پخش در مدارس استان مورد تایید حاضرین قرارگرفت.

برگزاری انتخابات هیات رئیسه مجمع جوانان استان گلستان

  بهمن طیبی در جلسه انتخابات هیئت رئیسه دومین دوره مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان خطاب به افراد منتخب این مجمع اظهار کرد: در صورتی که مجمع انتخاب شده اتحاد کافی نداشته باشد باعث آسیب پذیری خواهد شد، لذا  با کمک دستگاه های متولی و توان تمام دستگاه ها به خصوص اداره کل ورزش و جوانان استان میتوان در جهت حل مشکلات جوانان با هدف گذاری مناسب اقدامات شایسته ای انجام داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان با تاکید بر لزوم توانمند سازی جوانان برای کسب کرسی های آینده تصریح کرد: توانمند سازی افراد موضوع مهمی است که باید افراد منتخب و دارای جایگاه به آن توجه ویژه ای داشته باشند تا حداقل زمانی که آنان دیگر در آن جایگاه نیستند افراد توانمند بتوانند مسیر آنان را ادامه دهند و یا حتی زمینه پیشرفت بیشتر را فراهم کنند و این افراد در واقع نتیجه قابلیت و فعالیت منتخبان قبل هستند.

وی با اشاره به لزوم افزایش روحیه نقد پذیری در افراد گفت: با پذیرا بودن نقد ها و عدم مقابله نشان میدهیم که حریم بزرگتری مد نظر ما می باشد و خیلی شخصی فکر نمیکنیم ضمن اینکه لازمه پیشرفت این است که در کنار نقد کردن بایستی پیشنهاد نیز ارائه شود.

وی با اشاره به قابلیت های خانه جوانان استان گفت: با وجود تلاش های صورت گرفته اما عدم استفاده کافی از ظرفیت خانه جوانان موضوع مهمی است که باید به آن پرداخته شود.

شایان ذکر است دراین انتخابات پس از رای گیری وشمارش آراء، آقای صادق خسروی به عنوان رئیس ،آقای محمدجواد ربانی به عنوان نایب رییس وخانم آرزو علیزاده به عنوان دبی مجمع سازمانهای مردم نهادجوانان استان انتخاب شدند

جلسه هماهنگی برنامه های فرهنگی ایام الله دهه فجرانقلاب اسلامی دراداره کل ورزش وجوانان گلستان

  به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان ، جلسه هماهنگی برنامه های فرهنگی ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در اداره کل ورزش و جوانان گلستان در روز دوشنبه مورخ 7بهمن ماه برگزارگردید.

قاسم مارزلو سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان استان دراین زمینه گفت: هر ساله با فرارسیدن ایام الله مبارک دهه فجر برنامه ریزی جهت برگزاری برنامه های فرهنگی در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان استان قرار می گیرد.

وی افزود: در این جلسه برنامه ریزی لازم جهت اجرای برنامه ها انجام ومقررگردید برنامه های فرهنگی از جمله : کارگاه آموزشی با موضوع اخلاق در ورزش برای ورزشکاران و مربیان ورزشی ، دیدار با خانواده معظم شهداء ،غبارروبی گلزار شهدای 8 سال دفاع مقدس و مدافع حرم و پیاده روی ویژه ورزشکاران ، سمن ها وکارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان به همراه برنامه های فرهنگی و ورزشی دیگر در این ایام برگزارگردد.

شایان ذکر است در این جلسه مسئول بسیج ورزشکاران استان و شهرستان گرگان وکارشناس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرگان حضور داشتند.

برگزاری برنامه مناسبتی روز هوای پاک در سطح مدارس منتخب استان

 سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان از اجرای برنامه مناسبتی روز هوای پاک در سطح مدارس منتخب شهر گرگان خبر داد. قاسم مارزلو با ذکر این مطلب افزود : برگزاری آموزش کوتاه مدت ، انجام مسابقات دانش آموزی برای سه رده سنی و سخنرانی کارشناسان اداره منابع طبیعی شهرستان گرگان و اداره کل محیط زیست و اهدا جوایز از رئوس فعالیت های برنامه روز هوای پاک بوده که توسط یکی از سمن های مردم نهاد اجرا شده است همچنین ایشان  آگاهی بخشی به دانش آموزان ، فرهنگ سازی و زمینه سازی جهت افزایش مشارکت عمومی را از اهداف اجرای این برنامه برشمرد.

لازم بذکر است این برنامه توسط سازمان مردم نهاد خانه جوان فرید بمناسبت 29 دی ماه ، روز هوای پاک در سطح مدارس منتخب شهر گرگان انجام شده است.

سرپرست جدید معاونت فرهنگی و امور جوانان استان معرفی شد

مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان طی حکمی قاسم مارزلو را بعنوان سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان استان معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان، مراسم معارفه قاسم مارزلو سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان استان گلستان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان گلستان و معاونین ،مورخه 3بهمن ماه 98 در دفتر مدیرکل برگزار شد.
دکتر طیبی در این جلسه از زحمات محمود متقی معاونت سابق فرهنگی و امور جوانان تقدیر و تشکر کرد.

برگزاری کارگاه آموزشی کارکنان مجرد دستگاههای اجرایی استان گلستان

 به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان ، کارگاه آموزشی کارکنان مجرد دستگاههای اجرایی استان گلستان در روز دوشنبه مورخ 23دی ماه در محل ساختمان شماره 2 اداره کل ورزش و جوانان گلستان برگزار گردید.

محمود متقی معاون فرهنگی و امور جوانان استان در این زمینه گفت : این کارگاه آموزشی پیرو برگزاری دوره های آموزشی قبلی از سوی اداره کل ورزش و جوانان گلستان برگزار و جمع زیادی ازکارکنان مجرد دستگاههای اجرایی استان شرکت نمودند.

وی افزود: کارگاه فوق با عنوان ازدواج به موقع ،آگاهانه و پایدار از سوی دکتر بختیاری سعید از اساتید دانشگاهی  و ریاست سازمان نظام روانشناسی استان برگزار و حاضرین با شیوه های سنتی و نوین انتخاب همسر مناسب آشنا شده و مراحل همسرداری مناسب را نیز فرا گرفتند.

شایان ذکر است این دوره آموزشی بصورت مستمر ازسوی اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار می گردد.

برگزاری کمیته تخصصی در معاونت فرهنگی و امور جوانان گلستان

 به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان ، کمیته تخصصی در معاونت فرهنگی و امور جوانان گلستان

برگزار و در خصوص راه اندازی مراکز مشاوره رایگان تصمیم گیری شد.

محمود متقی معاون فرهنگی و امور جوانان استان در این زمینه گفت: پیرو مصوبات ستادساماندهی امور جوانان استان ، برگزاری دوره های آموزشی مشاوره رایگان از نیازهای ضروری جامعه بوده و از همین جهت این جلسه تشکیل و در خصوص ارائه خدمات مشاوره ای رایگان از سوی دستگاههای متولی تصمیم گیری شد.

متقی افزود: در این جلسه مقرر گردید مشاوره رایگان ویژه جوانان با موضوع اعتقادی و حقوقی ،ازدواج و خانواده ، تحصیلی ،اشتغال با همکاری دستگاهها در محل خانه جوان استان بصورت هفتگی برگزار تا جوانان عزیز از این خدمات به شکل رایگان استفاده نمایند.

جلسه هماهنگی تشکیل مجمع خیرین ازدواج استان گلستان

 به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان ، کارگاه آموزشی توسعه روابط اجتماعی در روز پنج شنبه مورخ 12دی ماه در اداره کل ورزش وجوانان گلستان برگزارگردید.

محمود متقی معاون فرهنگی و امور جوانان استان در اینخصوص گفت این کارگاه آموزشی توسط موسسه یاسین جوان از سازمانهای مردم نهاد جوانان استان و حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور دبیران و برخی از اعضای سمن های جوانان برگزارگردید.

متقی افزود: این کارگاه آموزشی با عنوان کارگاه توانمندسازی اعضای سمن های استان با موضوع توسعه روابط اجتماعی و خودباوری در بین جوانان و تقویت روحیه درکارگروهی جهت ارتباط و تعامل بیشتر در بین سمن ها برگزارگردید.

شایان ذکر است این کارگاه استاد امامی از اساتید دانشگاهی مطرح کشور برگزارگردید.

برگزاری کارگاه آموزشی توسعه روابط اجتماعی دراداره کل ورزش وجوانان گلستان

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان ، کارگاه آموزشی توسعه روابط اجتماعی در روز پنج شنبه مورخ 12دی ماه در اداره کل ورزش وجوانان گلستان برگزارگردید.

محمود متقی معاون فرهنگی و امور جوانان استان در اینخصوص گفت این کارگاه آموزشی توسط موسسه یاسین جوان از سازمانهای مردم نهاد جوانان استان و حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور دبیران و برخی از اعضای سمن های جوانان برگزارگردید.

متقی افزود: این کارگاه آموزشی با عنوان کارگاه توانمندسازی اعضای سمن های استان با موضوع توسعه روابط اجتماعی و خودباوری در بین جوانان و تقویت روحیه درکارگروهی جهت ارتباط و تعامل بیشتر در بین سمن ها برگزارگردید.

شایان ذکر است این کارگاه استاد امامی از اساتید دانشگاهی مطرح کشور برگزارگردید.

 

زیر مجموعه ها

آخرین اخبار

لینکستان

نظرسنجی

 

شما اینجا هستید: Home صفحه اصلی

اخبار سمن ها

اخبار استان