ورود ثبت

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

javanegolestan

برگزاری انتخابات هیات رئیسه مجمع جوانان استان گلستان

  بهمن طیبی در جلسه انتخابات هیئت رئیسه دومین دوره مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان خطاب به افراد منتخب این مجمع اظهار کرد: در صورتی که مجمع انتخاب شده اتحاد کافی نداشته باشد باعث آسیب پذیری خواهد شد، لذا  با کمک دستگاه های متولی و توان تمام دستگاه ها به خصوص اداره کل ورزش و جوانان استان میتوان در جهت حل مشکلات جوانان با هدف گذاری مناسب اقدامات شایسته ای انجام داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان با تاکید بر لزوم توانمند سازی جوانان برای کسب کرسی های آینده تصریح کرد: توانمند سازی افراد موضوع مهمی است که باید افراد منتخب و دارای جایگاه به آن توجه ویژه ای داشته باشند تا حداقل زمانی که آنان دیگر در آن جایگاه نیستند افراد توانمند بتوانند مسیر آنان را ادامه دهند و یا حتی زمینه پیشرفت بیشتر را فراهم کنند و این افراد در واقع نتیجه قابلیت و فعالیت منتخبان قبل هستند.

وی با اشاره به لزوم افزایش روحیه نقد پذیری در افراد گفت: با پذیرا بودن نقد ها و عدم مقابله نشان میدهیم که حریم بزرگتری مد نظر ما می باشد و خیلی شخصی فکر نمیکنیم ضمن اینکه لازمه پیشرفت این است که در کنار نقد کردن بایستی پیشنهاد نیز ارائه شود.

وی با اشاره به قابلیت های خانه جوانان استان گفت: با وجود تلاش های صورت گرفته اما عدم استفاده کافی از ظرفیت خانه جوانان موضوع مهمی است که باید به آن پرداخته شود.

شایان ذکر است دراین انتخابات پس از رای گیری وشمارش آراء، آقای صادق خسروی به عنوان رئیس ،آقای محمدجواد ربانی به عنوان نایب رییس وخانم آرزو علیزاده به عنوان دبی مجمع سازمانهای مردم نهادجوانان استان انتخاب شدند

آخرین اخبار

لینکستان

نظرسنجی

 

شما اینجا هستید: Home صفحه اصلی برگزاری انتخابات هیات رئیسه مجمع جوانان استان گلستان

اخبار سمن ها

اخبار استان