ورود ثبت

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

javanegolestan

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های پیشگیری از مصرف مواد مخدردر معاونت فرهنگی و امور جوانان استان

  به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور جوانان استان ، جلسه هماهنگی برنامه های پیشگیری از مصرف مواد مخدر درمعاونت فرهنگی و امور جوانان استان در روز دوشنبه مورخ 14بهمن ماه برگزار گردید.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان استان در این زمینه گفت : این نشست با حضور کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش استان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار گردید.

مارزلو گفت : دراین جلسه پس از گفتگو و ارائه نظرات و پیشنهادات درمورد حضور ستاره های ورزشی در جمع نوجوانان و جوانان درمدارس و مسابقات ورزشی تصمیم گیری و مقرر گردید برگزار کنندگان مسابقات ورزشی ، طی تماس با ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها هماهنگی لازم جهت حضور ورزشکاران قهرمان و اخلاق مدار در جمع جوانان فراهم تا نکاتی از باب ترویج و گرایش به سمت ورزش و دوری جستن از مواد مخدر به آنها گوشزد شود.

مارزلو افزود: یکی از پیشنهادهای ارائه شده برگزاری همایشی با عنوان سفیران جوان از سوی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بود تا ورزشکاران با فلسفه حضور در جمع جوانان آشنایی بیشتری پیدا کنند.

شایان ذکر است در این جلسه تهیه کلیپ آموزشی از سوی شورای هماهنگی جهت پخش در مدارس استان مورد تایید حاضرین قرارگرفت.

آخرین اخبار

لینکستان

نظرسنجی

 

شما اینجا هستید: Home صفحه اصلی برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های پیشگیری از مصرف مواد مخدردر معاونت فرهنگی و امور جوانان استان

اخبار سمن ها

اخبار استان