ورود ثبت

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

javanegolestan

شرکت در انتخابات یک وظیفه دینی و ملی است

 قاسم مارزلو سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان استان درآستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون موقعیت جمهوری اسلامی ایران درمنطقه بسیار ویژه و حساس میباشد از این جهت شرکت درانتخابات امری بسیار مهم و تعیین کننده بوده و یک وظیفه دینی و ملی است. 

وی افزود: امروز شاهد فشار حداکثری آمریکا علیه کشورمان و شیطنت های منطقه ای آن و تبلیغات گسترده جبهه استکبار علیه نظام اسلامی هستیم. آمریکایی ها به دنبال تزلزل نظام و انقلاب هستند. فلذا حضور مردم می‌تواند پاسخی به توطئه‌های آنان باشد.

وی، انتخابات را نماد دموکراسی در کشور دانست و اظهار داشت: انتخابات موجب می‌شود تا مردم از حق رأی‌شان برای بهتر شدن اوضاع کشور و پیشبرد امور استفاده کنند، بنابراین همه واجدان شرایط رأی می‌بایست از این حق خود استفاده کنند و در این دوره از انتخابات حضور گسترده‌ای داشته باشند.

 سرپرست معاونت فرهنگی وامورجوانان استان درادامه اشاره کرد : هر یک از رای ما شرکت کنندگان در انتخابات میتواند مشتی محکم بردهان یاوه گویان و امپریالیسم جهانی وکشورهای خودفروخته منطقه بوده و حمایت و پشتیبانی هرچه بیشترما را از انقلاب و نظام جمهوری انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت کند.

وی در پایان خواستار حضور حداکثری جامعه ورزش وجوانان استان در روز جمعه 2 اسفندماه ، پای صندوق های رای شد.

آخرین اخبار

لینکستان

نظرسنجی

 

شما اینجا هستید: Home صفحه اصلی شرکت در انتخابات یک وظیفه دینی و ملی است

اخبار سمن ها

اخبار استان